fbpx

Lubię Ryby

Blog dla pasjonatów wędkarstwa

Prezent dla wędkarza – realizacja.

Jakiś czas temu pisałem na swoim blogu artykuł o tym, jak zrobić fajny prezent dla wędkarza. https://lubieryby.pl/prezent/
Niedawno odezwał się do mnie jeden z moich kolegów, Piotr Chrobak – fotograf, którego zdjęcia zobaczycie poniżej, z prośbą o pomoc w doborze wyjątkowego prezentu dla swojego przyjaciela wędkarza. Piotr jest totalnym laikiem w temacie wędkarstwa i dlatego zdał się na mnie. Z przyjemnością podjąłem się tego zadania. Próbowałem wyciągnąć od Piotra kilka informacji, ale oprócz tego, że kolega spinninguje – niewiele więcej wiedział. Udało mi się jeszcze ustalić, że ulubionym miejscem osoby, dla której mialem dobrać prezent, jest ujście rzeki Nysa Kłodzka.
Mając te jakże skąpe informacje i jednocześnie wiedząc, że prezent ma być wyjątkowy, zaproponowałem ręcznie robioną, rzeźbioną skrzyneczkę ze starannie dobranymi, także ręcznie wykonywanymi woblerami. Namiar na osobę, która zajmuje się robieniem takich pięknych boksów miałem z czasów, kiedy współorganizowałem Targi Rękodzieła Wędkarskiego. Ustaliliśmy jeszcze tylko kwotę, jaką Piotr chciał przeznaczyć na prezent i skompletowałem wyjątkowy zestaw. W pięknym, drewnianym pudełku z dedykacją, wykonanym przez Przynęty Jurajskie,  znalazło się kilka, także wykonywanych ręcznie woblerów, na takie gatunki ryb, jak: sandacz, kleń, jaz, okoń, boleń.

Taki prezent, z opisem, jakie przynęty i z czego zostały wykonane, z pewnością ucieszy niejednego wędkarza i mam nadzieję, że sprawił także radość osobie, dla której został wykonany. Oprócz tego, że woblery robione ręcznie dla mnie są wyjątkowe, to Piotr swoim fotograficznym okiem pokazał ich piękno. To, jak się prezentuje zestaw, możecie zobaczyć poniżej.

Pamiętajcie, że bon do sklepu wędkarskiego można kupić zawsze, ale najbardziej cieszą prezenty darowane od serca, robione przez pasjonatów dla pasjonatów.

Prezent dla wędkarza – realizacja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę