fbpx

Jak to wszystko się zaczeło?

Była zima… dużo czasu na przemyślenia i wspomnienia z sezonu… planowanie kolejnych wypraw oraz budowanie społeczności. Społeczności pełnej zapaleńców i wariatów dla których wędkarstwo to nie sposób na zdobycie mięsa lecz styl życia.

Tak powstał profil na Facebooku LUBIE RYBY. Prezentowanie zdjęć jednak to dla mnie za mało. Chciałem wprowadzić Cię w mój świat wędkarstwa oraz podzielić się z Tobą wiedzą którą zdobyłem nad wodą!

Bo wędkarstwo to sposób na życie. Życie pełne adrenaliny i emocji.

Czytając mojego bloga, dowiesz się jak złowić ryb oraz w jaki sprzęt się zaopatrzyć. Podpowiem Ci jakie przynęty najlepiej spisują się podczas łowienia oraz gdzie warto pojechać na ryby.

Zapisz się do newsletera by nie ominąć żadnego wpisu. Dodatkowo subskrybenci bloga będą mieli dostęp do galerii foto i wideo.

Jak to wszystko się zaczeło?

Jeden komentarz do “Jak to wszystko się zaczeło?

  1. Jako, że miałam swój epizod z łowieniem ryb i nawet mi się spodobało ( i żałuję, że teraz zbytnio nie znajduje na to czasu) to będę zaglądać. 🙂

    P.S. Co do czytelności bloga to wydaje się ok. Czcionka czytelna, zdjęcia mogłyby być spokojnie większe. I zapraszam Cię na fanpage Karografia. Jakiś czas temu brałam udział w fajnym wyzwaniu właśnie dot. wyglądu bloga. Można poczytać wpisy i wdrożyć je w bloga 🙂

    Zapraszam także do siebie. Być może znajdziesz coś co Cię zainteresuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń na górę